Збройні сили України можуть покинути Курську область протягом наступних двох тижнів, згідно з інформацією New York Post.

Російські збройні сили могли використати перерву в передачі американських розвідданих Україні для того, щоб зламати оборонні позиції Збройних сил України.
Операція ЗСУ в Курській області опинилася під тиском, оскільки російські війська змогли прорвати українську оборону поблизу міста Суджа. Якщо розвиток подій не зміниться на краще, протягом найближчих двох тижнів українським військовим можуть наказати залишити цю територію, повідомляє New York Post.
Зазначається, що російські війська могли використати тимчасову перерву в постачанні американських розвідувальних даних Україні для того, щоб зламати оборонні позиції Збройних Сил України. Водночас, російські сили почали активніше застосовувати безпілотники та планерні бомби для нанесення ударів.
"Ми можемо стверджувати, що кількість атак з використанням планерних бомб, 'Шахедів' і інших безпілотних літальних апаратів зросла", - повідомив журналістам Олександр Кабанов, заступник командира батальйону радіоелектронної боротьби 15 окремої бригади артилерійської розвідки.
Інший український військовослужбовець розповів журналістам, що російські солдати на баггі змогли прорвати оборону, зайнявши дві або три позиції ЗСУ в Курщині.
"За цими позиціями земля була порожньою, тому вони здійснили стрімкий рейд - прикритий артилерією і безпілотниками з тилу - і відрізали цю частину", - пояснив він.
У публікації зазначено, що в ту ж ніч Російська Федерація здійснила запуск 194 безпілотників, що стало другим за величиною числом з початку повномасштабної війни.
За інформацією українських військовослужбовців, які побажали не розкривати своїх імен, існує ймовірність, що командування вирішить завершити Курську операцію раніше запланованого терміну та виведе підрозділи з цього регіону вже протягом наступних двох тижнів. Вони зазначили, що це рішення зумовлене ризиком оточення з боку супротивника.
Кабанов зазначив у розмові з журналістами, що Курська операція виявилася дуже ефективною. Він заявив, що її раптовість дозволила здійснити прорив і захопити значну територію за короткий час.
"Ворог у відповідь перекинув наявні значні ресурси, що дозволило йому спочатку уповільнити, а згодом і зупинити наступні дії Сил оборони України," - зазначив Кабанов.
Заступник командира батальйону вважає, що операція на Курському напрямку відволікла російські війська та уповільнила їхній наступ у стратегічно важливих зонах. Водночас він визнав, що ця операція також змусила українські сили відволіктися від участі в цих боях.
"Можливо, результати були б більш вражаючими... Проте, політичний та психологічний вплив Курської операції на Путіна слід вважати перемогою України. Захоплення Суджі стало свого роду досягненням, яке продемонструвало силу та потенціал. Але чи справді це має значення у довгостроковій перспективі? Як ми можемо бачити, навряд чи", – підкреслив Кабанов.
Інші українські військові розповіли журналістам, що вважають Курську операцію "політичним рішенням". За їхніми словами, ця операція призводить до великих втрат і не варта того, щоб продовжувати її.
"У порівнянні з іншими регіонами та конфліктами, стає очевидним, що для Росії питання виведення наших військ з Курської області має ключове значення. Саме тому інтенсивність бойових дій і чисельність залучених сил та ресурсів залишаються на високому рівні," - зазначив Кабанов.
Американський військовий ветеран і стратег Пол Швеннесен, який раніше брав участь у боях у Курській області у складі українських військ, заявив у розмові з журналістами, що відступ з території РФ буде для України "в основному моральною поразкою".
"На його думку, позиція для ведення переговорів є суперечливою, оскільки досягнення мирного рішення в даній ситуації майже неможливе."
Відомий ресурс Politico раніше повідомляв, що українські військові можуть ухвалити рішення про відступ з Курської області, щоб уникнути можливого оточення. Вказується, що солдати можуть опинитися в оточенні агресора, якщо командування затягне з ухваленням рішення.
Крім того, ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман розповідав, як ЗСУ вдається стримувати 80-тисячне елітне військо РФ на Курщині. На його думку, заклики "давай виводити ЗСУ з Курщини!" - це вороже ІПСО, бо росіянам треба повернути Курську область.