Політичні новини України та світу

Три місяці без романтичних зустрічей — і на фронт: у Росії розробляють резонансний законопроєкт.

Депутати так званої Держдуми країни-окупанта Росії розглядають ініціативу "активістів", які запропонували вносити неодружених чоловіків до "чорного списку МВС".

За інформацією, наданою Службою зовнішньої розвідки України, існує пропозиція, згідно з якою, якщо неодружений громадянин не вживає жодних дій для створення сім'ї та не має романтичних зустрічей протягом більше трьох місяців, його можуть направити на примусові роботи або на військову службу, повідомляє UAINFO.org.

Такі заходи пов'язані з гострою демографічною кризою в Росії.

"Демографічна криза в Російській Федерації вже давно перестала бути таємницею для суспільства, незважаючи на зусилля уряду обмежити доступ до відповідних даних. Зменшення рівня народжуваності, старіння населення та висока смертність становлять серйозну загрозу для держави. Ця ситуація не лише підриває економічну стабільність, а й змушує уряд вдаватися до радикальних і часто суперечливих заходів для вирішення соціальних проблем", - зазначається в повідомленні.

Не зовсім зрозуміло, яким чином держава може дізнатися, чи відвідує людина побачення.

Депутати Державної думи обговорюють ініціативу "активістів" щодо внесення неодружених чоловіків, які не намагаються створити сім'ю, до так званого "чорного списку МВС". Згідно з цією пропозицією, таких чоловіків можуть карати виправними роботами або відправляти на військову службу, якщо протягом трьох місяців у них не буде жодних побачень, повідомили в СЗР.

Ознайомтеся також з матеріалом: "Просто залишаються без життя під кущами, деревами, на полях": військовий поділився подробицями про безглузді атаки російських військ на Покровському напрямку.

Також у Службі зовнішньої розвідки України звернули увагу на несприятливу ситуацію з міграцією в Росії.

"Ситуацію ускладнює провальна міграційна політика. Російська Федерація потребує трудових мігрантів з Центральної Азії та інших регіонів для заповнення дефіциту робочої сили, однак намагається використовувати їх для комплектування військових сил у конфлікті з Україною. Недостатня інтеграційна політика, зростання ксенофобських настроїв та дискримінаційні практики лише поглиблюють цю проблему", - підкреслюють у розвідці.

У Службі зовнішньої розвідки повідомили, що російські військові використовують дітей у виробництві безпілотників для військово-промислового комплексу, які потім застосовуються у конфлікті проти України.

"Ці дії свідчать про занепад соціальних норм та цінностей держави, яка використовує примус і репресії, ставлячи військові інтереси вище за благополуччя своїх громадян", - підкреслили в Службі зовнішньої розвідки України.

Читайте також