Трамп може підготувати жорсткі вимоги для України: деталі розкрили ЗМІ.

Ситуація у світі стала дуже хаотичною
Україна може опинитися перед складним рішенням: укласти мирну угоду, що буде вигідна Росії, або ж втратити американську військову підтримку. Проте в обох випадках Київ матиме можливість розраховувати на підтримку з боку Європи.
У статті британського журналіста Деніела Джонсона для видання The Telegraph зазначається, що, незважаючи на величезний тиск з боку російських військових, українські збройні сили продовжують залишатися непереможними. Проте, російська пропаганда, тим не менш, змогла проникнути в Білий дім, що призвело до скептичного ставлення адміністрації Дональда Трампа щодо перспектив України на успіх.
Автор статті підкреслює, що Трамп сприймає Україну як "дочірню компанію, яка цілком належить Сполученим Штатам". Це слугує підставою для його ініціатив щодо укладення угод, які передбачають повний контроль над українськими природними ресурсами та ядерною енергетичною сферою.
"З моменту, коли американська політика стала нагадувати теорію хаосу, визначеність втрачає свою актуальність, і з’явилася потреба в новому лідері для вільного світу. Проте, доти поки Володимир Зеленський здійснює свої обов'язки в Києві, Україна не піддасться ані Москві, ані Вашингтону", - зазначається в публікації.
Відзначається, що Україна вже висловила готовність до припинення бойових дій на морі та атак на енергетичні об'єкти, сподіваючись на досягнення мирного угоду, хоча це, вочевидь, більше вигідно Росії. У Кремлі, в свою чергу, продовжують піднімати ставки, вимагаючи зупинки постачання зброї Україні, а згодом навіть намагаючись домогтися відставки Зеленського.
Сама Україна відчуває складнощі з економікою, проте вони не настільки критичні, щоб говорити про серйозні проблеми. Крім того, певна втома від війни серед населення є, але якоїсь реакції проти Зеленського не спостерігається. Автор матеріалу переконаний, що "на папері Україна тримається і триматиметься нескінченно".
Проте ситуація може змінитися, якщо залишити її без зброї, а в адміністрації Трампа є багато людей, які цього хотіли б. Але відмова від України надасть сигналу Китаю, що той може забрати Тайвань. Крім того, сама Росія вже облизується на Сувалкський коридор, який з'єднує Литву з Польщею і розділяє Білорусь від Калінінградської області.
На тлі цього Європа схоже не зможе відмовитися від підтримки України, оскільки якщо вона залишиться без підтримки США, то її безпека багато в чому залежатиме від боєздатності ЗСУ як найбільш великої, боєготовної та оснащеної армії на континенті. А якщо її змусити припинити опір і віддати частину своєї території згідно з хотіннями Москви, то бойовий дух нації може швидко розвалитися.
Отже, в найближчі місяці європейські країни, включаючи Великобританію, будуть змушені зосередити свої зусилля на підтримці обороноздатності України, навіть якщо це означатиме відстрочення своїх прагнень щодо відновлення власних військових сил до рівня, характерного для часів Холодної війни, -- зазначив він.
Нагадаємо, що раніше "Телеграф" повідомляв, посилаючись на NYT, про те, що США наближаються до ключового моменту у своїй тактиці, оскільки Путін не виявив "взаємності" у відповідях на пропозиції Трампа.