Політичні новини України та світу

''Щороку ми не видаємо диплом комусь''. Президент Києво-Могилянської академії висвітлив переваги та недоліки штучного інтелекту в освітньому процесі.

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт поділився своїми думками щодо використання штучного інтелекту в освітньому процесі. Він зазначив, що в їхньому університеті вже створена специфічна політика, що регулює питання впровадження ШІ.

За словами пана Квіта, у Могилянці рекомендовано ставитись до штучного інтелекту як до інструменту. Про це він повідомив в інтерв'ю медіа та назвав плюси й мінуси його застосування в навчанні.

"Цей інструмент дійсно вартий уваги, але важливо знати, як ним правильно користуватися. Наприклад, він може бути корисним для швидкого пошуку інформації або джерел. Іноді виникає потреба виявити багато різних джерел, і чат GPT може виконати це завдання за лічені секунди", - зазначає він. Однак він також підкреслює, що намагання покластися на ШІ для виконання всього завдання замість себе є невірним підходом.

"На жаль, через таке або інше порушення, кожного року ми комусь не даємо диплом", - уточнює можливі наслідки президент Могилянки.

За його словами, подібні випадки у їхній практиці трапляються досить часто. Він вважає, що якщо інші університети стверджують, що не стикалися з цим, то це свідчить про те, що вони просто не проводили належних пошуків.

Раніше на OBOZ.UA повідомляли, що заступник міністра освіти і науки вказав на професію, яка, на його думку, може зникнути через вплив штучного інтелекту.

Читайте також