Політичні новини України та світу

Венс відкинув твердження, що політика Трампа стосовно Росії є формою умиротворення.

Віце-президент США Джеймс Девід Венс спростував твердження про те, що політика адміністрації президента США стосовно війни між Росією та Україною є проявом умиротворення агресора.

"Мене дивує, коли ви описуєте позицію адміністрації як "умиротворення". Ми намагаємося знайти рішення для завершення конфлікту. Це може бути "умиротворенням", лише якщо ви вважаєте, що українці мають реальні перспективи на перемогу. Однак вони в це не вірять, тому це не підходить", - зазначив Венс у своїй коментарі в соцмережі Х у п'ятницю.

Він впевнений, що більшість тих, хто говорить про миротворення, не мають уявлення про реальність, що відбувається на місцях.

Віце-президент також зазначив, що деталі американської переговорної стратегії залишаться конфіденційними. "Ми не плануємо відкривати нашу позицію на переговорах, щоб не створювати ілюзію комфорту. Президент прагне досягти стабільного миру, а не піднімати настрій чи задовольняти побоювання тих, хто підтримує Україну", - заявив Венс.

Він також охарактеризував ідею розпочати переговори з пропозицією про надання Україні членства в НАТО як таку, що "не відповідає жодним логічним міркуванням". "Знову ж таки, визнання фактів на місцях не є спробою умиротворення — це ті реалії, на які президент Трамп у певних випадках вказував протягом багатьох років", — зазначив віце-президент США.

При цьому він назвав фейковими повідомлення ЗМІ, що адміністрація президента США "дала росіянам усе, чого вони хочуть".

"Якби ми просто передали черговий пакет допомоги, Україна докотилася б аж до Москви, воскресила б Навального з мертвих і поставила в Росії демократичного і вільного лідера (я перебільшую, але трохи). Ці аргументи є доказово хибними", - написав Венс.

Згодом він звернув увагу на вогневу перевагу, яку має конфлікт з обох сторін. "Яким чином це може змінитися в результаті майбутніх дій НАТО, і які рішення ви пропонуєте для цього?" - запитав Венс, підкресливши, що його цікавить, чи зможе основна динаміка ситуації змінитися в перспективі.

Читайте також