Не все в Україні викликало позитивні емоції: під час зустрічі в Лондоні було створено список з 22 умов, -- зазначив Келлог.

Під час "щирих, прозорих і складних" переговорів з українською делегацією в Лондоні був створений список умов (term sheet), що складається з 22 етапів.
Цю інформацію в ефірі Fox News озвучив спеціальний представник президента США з питань України генерал Кіт Келлог. Він зазначив, що не всі умови виявилися прийнятними для українців, але це є звичайним явищем у рамках переговорів.
"Проте я вважаю, що ми маємо досить вигідну позицію... Щодо українців, нам надзвичайно зручно в тому місці, де ми знаходимося зараз," - підкреслив він.
Представник США зазначив, що Сергій Лавров неправий у своїх оцінках щодо шансів Росії на перемогу у війні. Кіт Келлог підкреслив, що за останні півтора року Російська Федерація не змогла досягти суттєвих результатів. Військові сили просуваються лише на короткі відстані, втрачаючи при цьому сотні тисяч військовослужбовців.
На думку спецпредставника президента США, українці ведуть запеклу боротьбу за свою землю. Тому заяви Росії про перемогу є неправомірними.
Кіт Келлог підкреслив, що росіянам слід "зручніше влаштуватися" і усвідомити, що українці знаходяться в сильній позиції. Він також зазначив, що європейські держави дійсно активізують свої зусилля, формуючи так звані сили стійкості, які очолять британські та французькі військові без залучення американських сил. В даний момент вони готові, у разі потреби, надати додаткову підтримку Україні.
За словами американського політика, ця обставина є безвихідною, оскільки жодна зі сторін не зможе досягти перемоги в цій війні за допомогою збройного конфлікту. Вирішення можливе лише через дипломатичні зусилля.
"І я думаю, що українці тепер це досить добре розуміють після минулого тижня. І я думаю, що росіяни повинні це зрозуміти", - підсумував Кіт Келлог.
Зазначимо, 23 квітня мали відбутись переговори у Лондоні за участю глави Держдепу США Марко Рубіо. На ній українці, як планувалось, мали погодитись на план американців щодо завершення війни.
Зустріч у Лондоні, присвячена мирному врегулюванню конфлікту, була перенесена. Натомість, пройшли переговори між представниками з п’яти держав.