Гарріс заявила, що Трамп є складовою частиною плану, який розроблявся протягом багатьох років.

Вона зробила свою першу промову з моменту звільнення.
Колишня віце-президентка Сполучених Штатів Америки Камала Гарріс розкритикувала перші 100 днів президентства Дональда Трампа.
За інформацією CNN, вона звинуватила політика в створенні "найбільшої рукотворної економічної кризи в сучасній історії Америки". Також, на її думку, суперечки нового президента з судовою системою можуть привести країну до конституційної кризи.
Гарріс висловила думку, що введення мит на товари з основних торгових партнерів є недоцільним кроком, який може призвести до рецесії. Вона підкреслила, що така стратегія лише збільшить ціни на основні продукти, зашкодить пенсійним накопиченням громадян і поставить під загрозу функціонування американського бізнесу, змушуючи його скорочувати штат працівників.
Експереможниця Трампа заявила демократам, що американський президент є складовою значно більшого консервативного плану:
"Не давайте себе обдурити, думаючи, що все навколо - хаос. Я знаю, що так може здаватися, але зрозумійте, що насправді ми є свідками високошвидкісної події, де він використовується для швидкої реалізації порядку денного, який готувався десятиліттями".
Журналісти відзначають, що Гарріс разом із Демократичною партією обмірковують свої подальші політичні кроки. Після невдачі на виборах вона розглядає варіанти: можливе балотування на наступних президентських виборах чи повернення до рідного штату для участі в губернаторських перегонах, що заплановані на 2026 рік.
Як повідомляв УНІАН, 30 квітня американський президент виступив із промовою, присвяченою першим 100 дням свого другого президентського терміну.
Він стверджує, що його команді вдалося внести "найзначніші зміни у Вашингтоні за останнє століття", і багато хто вважає цей момент "найуспішнішим стартом для будь-якого президента в історії".
Політик похизувався своєю рішучою імміграційною стратегією, зменшенням державних витрат та запровадженням митних зборів на товари з інших країн. Він стверджує, що завдяки цим тарифам США незабаром зможуть отримати значний прибуток.
Також він відкинув опитування, які свідчать про зниження його рейтингів, зазначивши, що реальна підтримка значно вища.