Після ста днів президентства Трампа можна виділити дві новини: одна позитивна, інша ж негативна.

Російський соціолог-опозиціонер Ігор Ейдман розповів, як можна описати перші сто днів правління президента США Дональда Трампа
Є як позитивні, так і негативні новини. Чимало противників Трампа висловлювали занепокоєння, що в США може утвердитися потенційний диктатор. Проте перші сто днів на посаді продемонстрували, що президент, скоріше, нагадує містера Хаосу.
Фашистські та комуністичні диктатори мали ясне уявлення про свої цілі та вперто рухалися до їх досягнення. Їхні амбіції, хоч і були поза раціональним мисленням, реалізовувалися за допомогою досить дієвих політичних засобів. На противагу цьому, Трамп обмежується лише висловленням своїх бажань, навіть не намагаючись проаналізувати, як можна втілити їх у життя.
Правління Трампа відзначається трьома "н": нездатністю, неадекватністю та безрезультатністю. Він і його команда демонструють явну некомпетентність у своїх сферах діяльності. Параноїдальний конспіролог Кеннеді займається проблемами охорони здоров'я. Журналіст, що має проблеми з алкоголем, Хегсет відповідає за національну оборону. Шахрайський девелопер Віткофф виконує роль головного міжнародного переговірника. А коментаторка з нестандартними поглядами Габбард контролює питання безпеки держави.
Усі вони, подібно до Трампа, спотворено сприймають дійсність і існують у всесвіті власних конспірологічних уявлень. Їхній керівник знову здобув свою колишню велич, а вони роблять усе можливе, щоб підкреслити його нарцисичні риси.
Практично у всіх областях політика американської адміністрації в минулі сто днів розвивалася за таким сценарієм. Трамп ставив нереальну мету: мир за 24 години, купимо Гренландію, змусимо всіх платити США величезні тарифи тощо й тощо. Його улеслива свита брала під козирок -- починалися хаотичні, непродумані, суперечливі дії з нульовим, точніше, руйнівним результатом. Далі Трамп здавав назад або погрожував "вийти із процесу". Позаду нього залишалися лише руїни: відносин із союзниками, біржових індексів, здорового глузду.
Містер Хаос активно руйнує те, що було створено протягом багатьох поколінь його попередників, зокрема євроатлантичну єдність. Проте він не здатний запропонувати нічого нового натомість, навіть не може організувати новий фашизм, до чого прагнуть деякі з його прибічників. На цих руїнах Трамп і його оточення не здатні залишитися при владі надовго.
Отже, він розпочинає якусь кампанію проти своїх опонентів, порушує закони та прагне встановити авторитарний режим, намагаючись поділити світ із Путіним. Проте всі ці дії мають такий же безладний і безглуздий характер, як і його вчинки в інших сферах. Коли Гітлер вирішив укласти угоду зі Сталіним, йому знадобилося лише кілька днів. На щастя, Трамп в контексті відносин із Путіним виявився навіть неспроможним на це.
Отже, після ста днів Трамп є дві новини: одна хороша, інша погана. Диктатури у США не буде, буде хаос до кінця адміністрації Трампа.