Підозрюваних у справі вбивства Портнова досі не арештували, - Міністерство закордонних справ.

В МЗС повідомили деталі про поточне розслідування вбивства Андрія Портнова в Іспанії.
Розслідування вбивства колишнього політика Андрія Портнова, який під час президентства Віктора Януковича займав посаду першого заступника голови Адміністрації президента і мав репутацію "сірого кардинала", ведеться Групою вбивств №5 у співпраці з Відділом криміналістики Національної поліції Іспанії в Мадриді. Таку інформацію оприлюднила пресслужба Міністерства закордонних справ України.
Згідно з даними, наданими українським посольством в Іспанії, 21 травня вранці в Посуело-де-Аларкон, що у провінції Мадрид, був убитий український громадянин.
"Згідно з попередніми даними від правоохоронців, напад вчинила група осіб. Розслідування проводить Група вбивств №5 разом із Відділом криміналістики регіонального управління Національної поліції Іспанії в Мадриді", - повідомили в Міністерстві закордонних справ.
На 22 травня затримання підозрюваних у цій справі ще не мали місця.
"Посольство підтримує постійний зв'язок з правоохоронними структурами та чекає на більш детальні дані у відповідь на офіційний запит до національної поліції Іспанії. Дипломатична установа ретельно контролює цю справу," - повідомили в Міністерстві закордонних справ.
Як повідомляв УНІАН, 21 травня вранці колишній політик Андрій Портнов відвів своїх двох доньок до дитячого садку і збирався сісти в чорний Mercedes, коли до нього підійшло кілька нападників і відкрили вогонь. Повідомлялося про п'ять пострілів, щонайменше три з яких влучили в нього. Один з них був смертельним - в потилицю.
Відомо, що Портнов розпочав свою кар'єру у великій політиці в 2006 році, ставши депутатом Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко. Проте після президентських виборів 2010 року він приєднався до команди Віктора Януковича.
У 2010 році його призначили заступником керівника Адміністрації Президента України, де він відповідав за питання, пов'язані з судовою системою та правовою політикою. У цій позиції він відігравав значну роль у формуванні суддівського складу, кадрових призначеннях, а також впливав на політику Міністерства юстиції і судову систему в цілому.