Долар знижується після нової призначення міністра фінансів США: що коїться на ринках | УНН
Призначення Скотта Бессента на посаду міністра фінансів США викликало зниження курсу долара та підвищення попиту на казначейські облігації. Інвестори сприймають це призначення як сигнал про помірний підхід адміністрації Трампа.
Інвестори вважають, що призначення Скотта Бессента на пост міністра фінансів є "обдуманим" рішенням. Тим часом, курс долара США знизився внаслідок новин про нового міністра фінансів країни.
Інформацію передає УНН, посилаючись на Bloomberg та Financial Times.
Долар США послабився, а казначейські облігації зросли в понеділок на тлі новин про вибір Дональдом Трампом Скотта Бессента на посаду міністра фінансів.
З початку минулого місяця до п'ятниці індекс зріс більше ніж на 7%, ставши головним вигодонабувачем так званої "торгівлі Трампа". Це сталося на фоні очікувань, що його політика у сфері тарифів і зниження податків може спровокувати зростання інфляції та підвищення процентних ставок у США.
Трамп обрав нового кандидата на посаду міністра фінансів США23 лист. 2024, 03:09 * 48941 перегляд
Трейдери переглядають свої прогнози стосовно ймовірності зменшення податків та збільшення тарифів. Як підкреслюють експерти, призначення Скотта Бессента зменшило тривогу щодо можливості запровадження протекціоністських заходів новообраним президентом США.
Виступ Бессента свідчить про те, що Трамп, ймовірно, не планує повністю реалізовувати найбільш інфляційні стратегії, такі як впровадження тарифів.
Остаточний вибір Бессента інвестори трактують як сигнал про те, що курс новообраного президента може виявитися більш стриманим.
Nvidia втрачає свої позиції?: інвестори налаштовуються на коливання котирувань акцій компанії-виробника графічних процесорів. 21 листопада 2024 року, 08:13 * 13497 переглядів
Присутність хоча б одного впливового прихильника на переговорах у уряді, який виступає проти введення постійних торговельних мит, є сприятливим сигналом для ринків.
Додаток
Казначейські облігації США, які зазнали розпродажу на фоні загроз інфляції, відновили свої позиції. Відсоткова ставка 10-річних облігацій США знизилася на 0,07 процентного пункту, досягнувши 4,34 відсотка. Варто зазначити, що прибутковість має обернений зв'язок з цінами.
Ф'ючерси на індекс S&P 500 виросли на 0,5%. Європейські ринки почали торги з підвищенням: індекс Stoxx Europe 600 додав 0,2%, у той час як британський FTSE 100 зріс на 0,3%. Проте, європейські акції залишаються нижчими за американські через занепокоєння щодо можливих тарифів.
Головні азіатські торгові союзники США відреагували позитивно на новини про призначення. Експортний індекс Японії Nikkei 225 та південнокорейський Kospi зросли на 1,3%.