З гостем програми обговорили зустріч президента Порошенка з Меркель і Макроном, велику приватизацію в Україні, виступ Гройсмана за створення антикорупційного суду в Україні, новину, що 270 політичних партій відзвітували про своє фінансування.

Політолог Кость Бондаренко прокоментував зустріч президента Порошенка з Меркель і Макроном, і заявив, що «домовилися домовлятися далі».

«Було обговорено кілька фраз, кілька моментів, які очевидно далекі від вирішення, конкретного рішення і в даній ситуації можна сказати тільки те, що домовилися домовлятися далі. Ніяке з питань не було вирішено», — сказав гість програми.

Також, на думку Бондаренка, питання миротворців має вирішуватися на рівні Вашингтон-Москва.

«Головне питання миротворців має вирішуватися не з Меркель, ні з Макроном. Воно повинно вирішуватися очевидно на рівні Вашингтон-Москва, тому що від того чи буде заблоковано це рішення в Радбезі ООН, чи буде заблоковано це рішення взагалі в ООН буде багато в чому залежати майбутнє миротворчої місії. У цьому питанні ні Меркель, ні Макрон не зможуть серйозно допомогти, особливо з огляду на їх відносини з тим самим Трампом і їхні стосунки не визначені з Путіним «, — сказав політолог.

 

NEWSONE

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь