У студії обговорили заяву Порошенка, що Європа задоволена результатами реформ, новину, що пріоритетом у своїй роботі Порошенко назвав боротьбу з корупцією, законопроект про антикорупційний суд, інформацію ООН, що до 2100 року населення України скоротиться на 37%, нічний домашній арешт для Саакашвілі, перенос Солом’янським райсудом засідання по зміні запобіжного заходу Борислава Розенблата на 2 лютого.

Борислав Розенблат заявив, що українці не відчули реформ і розкритикував пенсійну реформу.

«По-суті ми ще не відчули дію цих реформ. Навпаки ми сьогодні потерпаємо від пенсійної реформи, яка вже запроваджена, тому що люди дійсно на сьогоднішній день очікували підняття пенсій на рівні 800-1000 гривень, як заявляли в нашому уряді і прем’єр-міністр, але, на жаль, ми сьогодні констатуємо факт, що на тій же Житомирщині підняття пенсій отримали в межах 61 тисячі чоловік, ті яким підняли в межах 800 гривень, решта отримали підвищення на рівні 60, 160 гривень», — сказав нардеп.

У свою чергу Кость Бондаренко заявив, що влада не думає, що про реформи скажуть співвітчизники.

«Найгірше, що наша влада думає, що скажуть про наші реформи наші західні партнери, що скажуть в Європі, що скажуть в США, що скажуть в МВФ, а не думає про те, що скажуть співвітчизники», — сказав політолог.

Джерело: NEWSONE

 

Поделиться историей

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *